:: Strona kontekstowa ::

 DUNGEON SIEGE 3 w planie wydawniczym Cenega! - 2011-03-02 16:57:11
31.01.2010, Warszawa – Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Dungeon Siege 3 na platformy Playstation3, Xbox 360 oraz PC z Windows. Grę tworzy specjalizujące się w RPG-ach studio Obsidian Entertainment, przy znaczącym wkładzie ze strony oryginalnego developera Gas Powered Games.

Trailer gry do obejrzenia na naszym kanale Youtube.

Dungeon Siege 3 uosabia nowe partnerstwo strategiczne Square Enix z zachodnimi studiami developerskimi, będąc świadectwem rosnącego zaangażowania w działania na rzecz silniejszej obecności Square Enix na rynkach zachodnich. Gra będzie łączyła w sobie najwspanialsze aspekty serii Dungeon Siege z wyrafinowanymi umiejętnościami Obsidian Entertainment w tworzeniu rozwiniętych gier action-RPG. Dodatkowo, gra wraz z pojawieniem się na platformy HD, oferowała będzie także całkowicie nowy tryb co-op dla wielu graczy.

Chris Taylor z uznanego studia Gas Powered Games, jako pierwszy twórca gry, będzie doradcą przy produkcji jej nowej odsłony. Dungeon Siege 3 będzie idealnie łączył w sobie intuicyjną rozgrywkę akcji ze złożonym systemem RPG w bogatym świecie, w którym każda decyzja gracza będzie miała swoje konsekwencje.

Komentując swoje zaangażowanie w projekt, Taylor powiedział: „To niezwykła przyjemność współpracować z Obsidian. Posiadają bardzo utalentowanych twórców, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób nadać rozgrywce RPG prawdziwą głębię i naprawdę nie jestem w stanie wyobrazić sobie lepszej ekipy do kontynuacji serii Dungeon Siege.”

“To prawdziwy zaszczyt, że możemy partycypować w dziedzictwie Dungeon Siege”, mówi Feargus Urquhart, współzałożyciel i CEO Obsidian Entertainment. „Partnerstwo ze Square Enix to przełomowy krok zarówno dla obu naszych firm, jak i dla serii, mogę zapewnić, że Dungeon Siege 3 będzie błyszczało interesującymi postaciami i niepowtarzalną fabułą.”

“Square Enix jest dumne mogąc współpracować z Obsidian Entertainment przy produkcji Dungeon Siege 3”, mówi Mike Sherlock, Co-Chief Operating Officer Square Enix Europe. “Ta firma ma ogromne doświadczenie w produkcji znanych tytułów i doskonale nadaje się do kontynuowania serii i stworzenia nowej jakości w gatunku action-RPG.”

O Dungeon Siege 3

Fabuła

Delikatna równowaga między potężnymi frakcjami królestwa Ehb rozpadła się, pogrążając kraj w chaosie. Jako jeden z niewielu pozostałych przy życiu członków zhańbionego X Legionu, podejmiesz próbę odbudowy jego prestiżu, ratując Ehb od niechybnego upadku. Razem z grupę towarzyszy przemierzysz zadziwiającą krainę Ehb, zwyciężając napotkanych złoczyńców i wszelkiego rodzaju bestie dzięki kombinacji specjalnych zdolności, potężnej magii i śmiercionośnych broni.

Dzięki współpracy Square Enix z Obsidian Entertainment, Dungeon Siege 3 idealnie łączy w sobie intuicyjną rozgrywkę akcji ze złożonym systemem RPG, oferującym szeroki wachlarz specjalnych zdolności, otwarty tryb multiplayer oraz głębię fabuły.

Cechy

- Zagraj w Dungeon Siege na platformach HD
- Gracze będą mogli doświadczyć tej przygody w pojedynkę lub z przyjaciółmi w trybie co-op
- Odkryj głębię opowieści stworzonej przez Square Enix i Obsidian Entertainment
- Wybierz dla swojej postaci jedną ze specyficznych profesji oraz wachlarz umiejętności
- Rekrutuj do swej drużyny oryginalne postaci z wyrazistą osobowością, specyficznymi umiejętnościami i światopoglądem
- Gracze będą podejmowali ważne decyzje, które wpłyną zarówno na zachowanie ich sojuszników i wrogów, jak i na zakończenie opowieści
Boromir


komentarz[117] |

[wszystkie newsy | archiwum newsów | dodaj news]
 
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Strona wygenerowana w 0.005928 sek. pg: