:: Strona kontekstowa ::

 Dwie nowe książki Wydawnictwa ISA - 2008-04-09 13:40:46
Na stronie Wydawnictwa ISA pojawiła się informacja, że do sprzedaży trafiły dwie nowe książki. Są to "Wrota Piekieł. Księga II" Davida Webera i Lindy Evans oraz "Diamentowy Wiek" Neala Stephensona. Po więcej szczegółów zapraszam do rozszerzenia newsa.

Za ISĄ:

"Wrota Piekieł. Księga II"

Byli przekonani, że wiedzą jakimi prawami rządzą się wszechświaty - MYLILI SIĘ.

Na przestrzeni dwóch stuleci, od odkrycia pierwszego portalu łączącego ze sobą wszechświaty, Arkana zbadała wiele nowych światów, które okazały się zupełnie dziewicze... i wszystkie były duplikatami ich własnego. "Odkrywcy" wiedzieli już, gdzie szukać bogatych złóż surowców, ale nie wiedzieli, w którym miejscu planety wychodzili z portalu. I tak, świat za światem, odkrywali na nowo nieograniczoną przestrzeń życiową i nieprzebraną fortunę ukrytą w minerałach.

I przez cały ten czas nie natknęli się na żadne istoty rozumne. Nie znaleźli żadnych miast, żadnych potężnych imperiów, niczego, co stanowiłoby odpowiednik smoków, gryfów, zaklęć i ludzi posługujących się magią.

Lecz to wszystko ma się właśnie zmienić. Okazuje się, że inteligencja powstała także i w innym zakątku multiwersum. Gdzieś istnieją inni ludzie - równie inteligentni, posługujący się śmiercionośną bronią i mocami umysłu... ich magia nosi dziwaczną nazwę "nauki".
"Diamentowy Wiek"

Kiedy John Hackworth po raz pierwszy dopuścił się przestępstwa, nawet nie zdawał sobie sprawy, co zapoczątkował i w jak gęstą sieć intryg się wplątał. W świecie, w którym wszystko jest na wyciągnięcie ręki, gdzie domowe kompilatory materii potrafią stworzyć niemal każdy żądany przedmiot, rozwój techniki determinuje los jednostki. O sile decyduje przynależność do grupy i umiejętność szybkiego reagowania na nadarzające się okazje. Ale świat ten skazany jest na zagładę. Jego przyszłość znalazła się w rękach małej dziewczynki, która przypadkowo weszła w posiadanie pewnej wielce istotnej księgi...
Boromir


komentarz[59] |

[wszystkie newsy | archiwum newsów | dodaj news]
 
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Strona wygenerowana w 0.005614 sek. pg: